Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide
#91
Będzie kontynuacja ?
Jam jest Horus, stworzony przez Najstarszych Bogów.
Jam sprowadził Khaos.
Jam jest niszczyciel wszechrzeczy.
Jam jest tym, który pragnął dobra.
I przyniósł zgubę pałacowi swej woli.
Los mój jest losem tych, którzy podążają wężową ścieżką.
Odpowiedz
#92
Będzie będzie! Wiem że to długo trwa ale po prostu teraz jest bardzo ciezko u mnie w życiu. Straciłem pracę i zarabiam na swoich obrazkach a to pochłania bardzo dużo czasu. Do tego tablet, mój przyrząd na którym pisałem, się zniszczył i prawdopodobnie będe musiał kupić zastępstwo w jego miejsce a to też jest wydatek bardzo ponad normę.

Na chwilę obecną rozdział jest napisany w nieco ponad 50%
Odpowiedz
#93
Bardzo fajny fanfik. Właśnie skończyłem ostatni rozdział i jego zakończenie mnie zaciekawiło. Jeśli mogę spytać to jak idzie ci pisanie?
Odpowiedz
#94
(27-08-2016, 19:57)QueQue21 napisał(a): Bardzo fajny fanfik. Właśnie skończyłem ostatni rozdział i jego zakończenie mnie zaciekawiło. Jeśli mogę spytać to jak idzie ci pisanie?

Sądzę, że Autor już wyjaśniał Smile

(28-07-2016, 02:35)Samir_Duran napisał(a): Będzie będzie! Wiem że to długo trwa ale po prostu teraz jest bardzo ciezko u mnie w życiu. Straciłem pracę i zarabiam na swoich obrazkach a to pochłania bardzo dużo czasu. Do tego tablet, mój przyrząd na którym pisałem, się zniszczył i prawdopodobnie będe musiał kupić zastępstwo w jego miejsce a to też jest wydatek bardzo ponad normę.

Na chwilę obecną rozdział jest napisany w nieco ponad 50%
Odpowiedz
#95
Miesiąc temu Tongue i pytam z czystej ciekawości...
Odpowiedz
#96
(28-08-2016, 07:24)QueQue21 napisał(a): Miesiąc temu Tongue i pytam z czystej ciekawości...

Piszę. Jestem w 70%. Musisz jednak uzbroić się w cierpliwość. Jestem bezrobotny i jedynym sposobem na zarabianie na życie jaki obecnie mam to moje rysunki które zajmują mi większość mojego czasu (pracuję nieraz po 12 godzin) i dlatego przedłuża się sprawa z opowiadaniem.
Odpowiedz
#97
Ja to rozumiem. Nie chodzi mi o to że się niecierpliwie. Czytając to że życie potraktowało Cię tak a nie inaczej przez głowę przeszła mi myśl że porzuciłeś na jakiś czas prace nad tym fanfikiem. Ja i pewnie większość twoich czytelników potrafią uszanować to że nie jesteś w stanie poświęcić się dla nich tak jak wcześniej. Ty jesteś twórcą i to ty decydujesz kiedy coś stworzysz jako ten twórca. Poczekam z chęcią na nowy rozdział a tobie życzę powodzenia.
Odpowiedz
#98
(28-08-2016, 15:44)QueQue21 napisał(a): Ja to rozumiem. Nie chodzi mi o to że się niecierpliwie. Czytając to że życie potraktowało Cię tak a nie inaczej przez głowę przeszła mi myśl że porzuciłeś na jakiś czas prace nad tym fanfikiem. Ja i pewnie większość twoich czytelników potrafią uszanować to że nie jesteś w stanie poświęcić się dla nich tak jak wcześniej. Ty jesteś twórcą i to ty decydujesz kiedy coś stworzysz jako ten twórca. Poczekam z chęcią na nowy rozdział a tobie życzę powodzenia.

To zrozumiałe, dlaczego Samir musiał przystopować z fikiem. Stracił pracę, oberwał od życia po głowie. Nie jest to zbyt sprawiedliwe... Ale ja na przykład, oberwałem od losu od samego urodzenia Unhappy Bywa...

Nie wierze w Boga i Przeznaczenie, ale jak tak patrze, to chyba coś z tym jest... Przebaczyłem Samirowi, za co, to ON wie i to nasza sprawa... Zamknięta, i może sam wam odpowie o czym mówie, ale życie najwyraźniej nie wybacza łatwo za błedy... Choć nie mam nic wspólnego z jego robotą. Moja matka natomiast wierzy, że jesli się nie bedzie sprawiedliwym dla ludzi, to czeka nas nieszczęście, na które sobie zasłużyliśmy... Zazwyczaj

Ale nie piszę tego, bo mam coś do Samira...Już nie Smile
Odpowiedz
#99
Hehe codziennie tu wchodzę z nadzieją "a może już napisał", wchodzę i widzę że nic się nie zmieniło. I ciesze się. Nwm czemu ale ciesze się że nie ma nowego rozdziału. Nie lubię czekać ale takie czekanie zwiększa apetyt, przez co wiem że rozdział będzie dobry.
Odpowiedz
<3 Dziękuję za wierne sprawdzanie. Nie mogę za wiele obiecać ale nowy rozdział powinien by przed nowym rokiem Evil Grin
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości