Ocena wątku:
  • 5 głosów - średnia: 5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
[16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide
#98
(28-08-2016, 15:44)QueQue21 napisał(a): Ja to rozumiem. Nie chodzi mi o to że się niecierpliwie. Czytając to że życie potraktowało Cię tak a nie inaczej przez głowę przeszła mi myśl że porzuciłeś na jakiś czas prace nad tym fanfikiem. Ja i pewnie większość twoich czytelników potrafią uszanować to że nie jesteś w stanie poświęcić się dla nich tak jak wcześniej. Ty jesteś twórcą i to ty decydujesz kiedy coś stworzysz jako ten twórca. Poczekam z chęcią na nowy rozdział a tobie życzę powodzenia.

To zrozumiałe, dlaczego Samir musiał przystopować z fikiem. Stracił pracę, oberwał od życia po głowie. Nie jest to zbyt sprawiedliwe... Ale ja na przykład, oberwałem od losu od samego urodzenia Unhappy Bywa...

Nie wierze w Boga i Przeznaczenie, ale jak tak patrze, to chyba coś z tym jest... Przebaczyłem Samirowi, za co, to ON wie i to nasza sprawa... Zamknięta, i może sam wam odpowie o czym mówie, ale życie najwyraźniej nie wybacza łatwo za błedy... Choć nie mam nic wspólnego z jego robotą. Moja matka natomiast wierzy, że jesli się nie bedzie sprawiedliwym dla ludzi, to czeka nas nieszczęście, na które sobie zasłużyliśmy... Zazwyczaj

Ale nie piszę tego, bo mam coś do Samira...Już nie Smile
Odpowiedz


Wiadomości w tym wątku
RE: Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Dervis - 03-04-2014, 21:21
RE: [16+] Fallout: Equestria - Crimson Tide - przez Night Shade - 28-08-2016, 17:02



Użytkownicy przeglądający ten wątek: 7 gości