Fallout-Equestria.pl
Project Horizons - Dyskusja - Wersja do druku

+- Fallout-Equestria.pl (https://fallout-equestria.pl)
+-- Dział: Tłumaczenie (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=5)
+--- Dział: Project Horizons - Tłumaczenie (https://fallout-equestria.pl/forumdisplay.php?fid=13)
+--- Wątek: Project Horizons - Dyskusja (/showthread.php?tid=23)

Strony: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11


RE: Project Horizons - Dyskusja - Ureus - 09-09-2013

Huh, naszedł mnie moment refleksji. Jestem bardzo dumny z Kingu że tak superowo tłumaczy tego ficka. Razem zaczęliśmy, zrobiliśmy razem dwa pierwsze rozdziały a ja odszedłem. Ale jednak bardzo ciekawie jest zobaczyć jak wiedzie się mu tłumaczenie tego molocha. Nie czuję się na siłach do tłumaczenia bez końca jednej i tej samej powieści/opowiadania. Każdy musi mieć odpał na punkcie czegoś. On (Wy?) na punkcie kucykowego Fallouta, ja mam ADGTH. Byle to zainteresowanie dodawało sił do kreatywności to jest wspaniale. KingofHills, jestem pełen podziwu wobec ciebie ale tylko spróbuj mi spocząć na laurach a ci nogi z d*py powyrywam. :>


RE: Project Horizons - Dyskusja - Asdam - 17-09-2013

Ekipa tłumacząca Fallout Equestria: Project Horizons na język polski poprosiła mnie o przekazanie, że tłumaczenie jest zawieszone do odwołania. Nie należy w ciągu najbliższych miesięcy oczekiwać nowych rozdziałów.
Tłumaczenie zostanie wznowione, gdy okoliczności ponownie na to pozwolą.


RE: Project Horizons - Dyskusja - Ureus - 21-09-2013

Kingu kochany, nie pisałem jakiś czas temu czegoś o wyrywaniu nóg z dupy? Zasłużyłeś sobie z nawiązką, nie pisz że to tylko przerwa np. na egzaminy. Zawsze niby przerywa się z jakiegoś powodu, to się wydłuża i jebs przestajemy łumaczyć.


RE: Project Horizons - Dyskusja - Kingofhills - 21-09-2013

Wierz mi, kochany Ureusie, że gdybym nie miał NAPRAWDĘ poważnego powodu do tymczasowego - zaznaczam - zawieszenia prac, to bym tego nie zrobił. Egzaminy by mnie nie powstrzymały, co najwyżej wydłużyły okres pomiędzy wydaniem kolejnych rozdziałów o jakiś czas; W tej sytuacji zwyczajnie nie mam możliwości, bo już nawet nie chodzi o czas czy chęci, by robić to efektywnie. Tak więc przykro mi, ale decyzja pozostaje taką, jaką Asdam napisał przed paroma dniami.


RE: Project Horizons - Dyskusja - Asdam - 21-09-2013

Celem zakończenia podobnych dyskusji, zamykam wątek do odwołania.
Na konwersacje takie jak ta jest miejsce na PW. Dziękuję za uwagę.


RE: Project Horizons - Dyskusja - Kingofhills - 03-11-2013

Wątek otwarty ponownie z racji tego, że wcześniejszy konflikt został dawno zażegnany, a nie ma gdzie się wypowiadać na temat fica. Oprócz tego dodam, że aktywna i w miarę regularna praca nad fikiem została wznowiona.

(Pisane z fona)


RE: Project Horizons - Dyskusja - Thorwaldsen92 - 03-11-2013

Ha, do końca FoE został mi jeden rozdział, i zabieram się za PH. Miło będzie w końcu poczytać coś po polsku Happy


RE: Project Horizons - Dyskusja - Doshas - 04-11-2013

Ale wiesz PH też ma tak dużo rozdziałów jak FoE, i jest bardzo mało z niego spolszczone.


P.S - Dzięki że to tłumaczycie chociaż nie muście Happy.


RE: Project Horizons - Dyskusja - Asdam - 04-11-2013

PH jest ponad 2x dłuższe od FoE, ale dobra, można i to tak porównać...


RE: Project Horizons - Dyskusja - Thorwaldsen92 - 04-11-2013

Wiem i doceniam chęci tłumacza, oraz wysiłek jaki wkłada w tłumaczenie.