Ocena wątku:
  • 10 głosów - średnia: 4.6
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout: Equestria PL - Rozdziały
Z tego co wyczytałem rozdział 20 jest u korektora (tak sie to odmienia?), więc trzeba poczekać. A ile trzeba będzie czekać? Miesiąc czy więcej?
War. War never changes. But friendship will survive.

Odpowiedz
Bedzie trzeba czekać do czasu az korektor skonczy prace nad rozdziałem ?
Odpowiedz
Nope, trzeba poczekać najpierw aż skończę go tłumaczyć.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
To jeszcze tłumaczony? Nie, że krytykuje, nie wyobrażam sobie nawet jakie to trudne (tłumaczemie), ale jestem zaskoczony...
War. War never changes. But friendship will survive.

Odpowiedz
(17-07-2014, 20:34)bhori napisał(a): Nie, że krytykuje
To nie jest krytyka... To zwykłe poganianie. Możesz spać spokojnie. Swą drogą też się powoli niecierpliwię... Po przeczytaniu kolejnego fanfica robi mi się kucykowy głód... Ale lepiej jak rozdział ukazać się ma tydzień później niż mają być błędy. Happy Takie jest moje zdanie. Happy
Odpowiedz
Jestem zbyt leniwy, żeby się przejmować krytyką. A rozdział już niemal gotowy, proszę jeszcze o kilka dni cierpliwości.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
Surowe tłumaczenie rozdziału gotowe, jutro proofreading i idzie do korekty.
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
Azali.

Rozdział Dwudziesty
[Obrazek: 2_1346772844.png]

» (U) (Z) 10:00 - Kingofhills@ -- PW do Poulsen: >Co się stało >Bez spoilerów #JustPoulsenThings
Odpowiedz
No nareszcie. Rozdział był świetny. No i wyjaśniło się coś co podejrzewałem już od dawna czyli tożsamość Stróża. Mam nadzieję że następny rozdział będzie szybko. Nie żebym popędzał czy coś.

Edit: I nie wiem czemu ale kiedy Homage mówiła o tym dziwnym pistolecie to pomyślałem sobie "czyżby ludzie odwiedzili pustkowia Equestrii"
Jam jest Horus, stworzony przez Najstarszych Bogów.
Jam sprowadził Khaos.
Jam jest niszczyciel wszechrzeczy.
Jam jest tym, który pragnął dobra.
I przyniósł zgubę pałacowi swej woli.
Los mój jest losem tych, którzy podążają wężową ścieżką.
Odpowiedz
Chciałbym podziękować Panu Poulsenowi za to, że mimo wszystko tłumaczy, by osoby nie znające wystarczająco dobrze angielskiego (czytaj: Ja), mogły cieszyć się tym FanFicem.
Dziękuje
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości