Ocena wątku:
  • 1 głosów - średnia: 1
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Fallout 4 - jaki będzie?
#11
Czyli jednak Boston.
A miałem nadzieje że 4część będzie tyczyła się czegoś bardziej na południu bądź północy z piekącą pustynią lub mroźnymi lasami.
Odpowiedz
#12
(03-06-2015, 14:51)Kingofhills napisał(a): Raczej tylko plotka. Na szczęście.

Niby na szczęście... z drugiej strony cieszyłbym się z zrobienia sobie własnej kryjówki na wielkiej mapie, z robienia zasadzek przy drogach celem zdobycia hajsu. Polowanie na graczy byłoby fajniejsze od polowania na npcety.
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
#13
;_;

Pora znaleźć sobie pracę i zarobić na kolejną część Fallouta.
I mam cichą nadzieję, że będzie tam też opcja multiplayer. Bul Dópy kampionych ludzików jest zabawny.
Odpowiedz
#14
Na multi bym nie liczył. Nie pasuje to do Fallouta. Jeżeli już coś to coop na dwie osoby w stylu SaintsRow.
[Obrazek: signature.php]
Odpowiedz
#15
Albo Borderlands Tongue
Odpowiedz
#16
Niee, coop by mnie tak nie uszczęśliwił. Mi się marzy polowanie na biedne żyjątka opuszczające krypty.
[Obrazek: eNIJeCM.png]
Odpowiedz
#17
(03-06-2015, 22:51)Celofyz napisał(a): Niee, coop by mnie tak nie uszczęśliwił. Mi się marzy polowanie na biedne żyjątka opuszczające krypty.

A ja jakoś wolałbym coopa. 
Multiplayery z tego co zauważyłem mają dosyć niski poziom w porównaniu do ich wersji singleplayer np. The Elder Scrolls  (choć moge się mylić)
A taki coop trzyma jakość singleplayer. A gra z jakimś znajomym zawsze fajna np. Dying Light
Odpowiedz
#18
Z tego co widziałem na Trailerze, wnioskuję że będziemy grali hibernatusem a gra rozpocznie sie na tuż przed ewakuacją i będizemy świadkami tego jak naprawde wyglądało życie w Falloutcie przed apokalipsą. będziemy mieli okazje doświadczyć efektu Krzyczącego O Wilku i procedur zamknięcia Krypt.
Odpowiedz
#19
Noooo było by słodko  Happy Scootaloo
Odpowiedz
#20
(04-06-2015, 00:29)Samir_Duran napisał(a): Z tego co widziałem na Trailerze, wnioskuję że będziemy grali hibernatusem a gra rozpocznie sie na tuż przed ewakuacją i będizemy świadkami tego jak naprawde wyglądało życie w Falloutcie przed apokalipsą. będziemy mieli okazje doświadczyć efektu Krzyczącego O Wilku i procedur zamknięcia Krypt.

O wilku ? o jakim wilku mówisz? Moim zdaniem będziemy mieli okazję zobaczyć to z perspektywy oczy pieska Tongue
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 2 gości