Archiwum shoutboxa
avatar
Okej. To jest multikonto Accu.
avatar
Z drugiej strony, mówisz "przedewszystkim ofiary" w prawie polskim GÓWNO PRAWDA. Jesli ktoś cie napadnie, zmusisz go do ucieczki, ale ucieknie z twoim portfelem, to choćbyś go spotkał godzine potem nie możesz go wziąść za frak i odebraĆ mu portfela, TWOJEGO PORTFELA. Nie możesz go wysledzić, nachodzić w domu i żądać by oddał, bo cie właśnie o stalking oskarzy :d
avatar
Wiem co to stalking, ale nbie wiem czy ty wiesz, co to Pomówienie? Bo oskartzasz kogoś o Stalking, o nekanie, podajesz jego/ich niki... Ale nie przedstawiasz ani dowodów na to, ani komu mieli by to robić. Ja mógłbym w necie cie np o PEDOFILIE OSKARZYĆ, czyli także o PRZESTĘPSTWO, ale bez dowodów, będzie to wrecz nielegalne :d
avatar
co do przedstawiania dowodów: 1) Ufa sie ofiarom. 2) Nie udostępnia sie ich nazwisk ani namiarów by nie spotkało ofiar wtórne prześladowanie. W tym wypadku wprost nie wolno mi pokazywać ci dowodów bo to tez nie twoja kurna sprawa tak naprawdę. Ludzi sie nie doxxuje nawet w dobrej wierze.
avatar
Podpowiem, nie chodzi też o kogoś łażącego po czarnobylskiej strefie wykluczenia.
avatar
Ty wiesz co to jest Stalker? Bo to nie jest ktoś kto podrabia prace -_-
avatar
I proszę, ja nic do ciebie niemam, ale mówisz o stalkowaniu, a nie przedstawiasz dowodów.
avatar
Dayan jest stalkerem? Na diskordmeecie, wiele razy mówił że jego profil jest bombardowany zarzutami o prawa autorskie. Przeglądałem jego profil, i serio nie zauwazyłem by PLAGIATOWAł dzieła. Więc to raczej nie on jest stalkerem, gdy to nie on nadużywa systemu zgłoszeń Unhappy Wstawiłem tu ten art, bo pierwszy raz widziałem pegazice z kamerą, ale po opisie zrozumiałem. Tylko jak wpisuje Accu na YT, to wyskakują mi gameplaye a nie ponymeety..
avatar
Dayan to stalker który przesladował kilka artystek w tym moje znajome. Accu to jego kumpel. Accu ma tutaj permabana na którego bardzo aktywnie sobie zasłużył.
avatar
nie rozumiem.
avatar
-_- Nice try, Accu... Widze ze wciaz męczy internet
avatar
https://www.deviantart.com/deyrasd/art/A...1002793115 fajny art pojawił sie na profilu Dayana
avatar
A jednak czasami zaglądam. Puchary nie oddam
avatar
Why are you guys still here? To miejsce miało umżeć śmiercią naturalna 2 lata temu Evil Grin
avatar
Nie jestem pewien, może nie jako tłumacz, ale Arientar chyba był wpisany w kreditsach do tłumaczenia Projektu Horyzon?
avatar
Nie mam pojęcia
avatar
głupie pytanie, ale... czy przypadkiem jestem zwpisany jao autor tłumacznie czy nie?
avatar
żyjecie jeszcze?
avatar
Ale mco ciekaw32ostka?
avatar
Toż ci ciekawostka.