Ocena wątku:
  • 2 głosów - średnia: 2.5
  • 1
  • 2
  • 3
  • 4
  • 5
Jakiego kucyka lubisz najbardziej?
#21
Steelhoves, Calamity i oczywiście Psychoshy bo ma imię jak Fluttershy Waii
[Obrazek: 2wocg3q.jpg]
Odpowiedz
#22
tak naprawdę ma na imię Whisper, ale ciii =P
Odpowiedz
#23
Velvet Remedy i Go Fish.
Odpowiedz
#24
Możliwe spoilery, ale staram się nie dawać Smile

Kurde, to już niemal 2 lata, jak topik Zemrzył Unhappy Ale moją ulubioną postacią w oryginalnym FoE jest... A jestem po 22 rozdziałach tylko... LilPip, ona, zdecydowanie Smile Mimo całego MARYSUIZMU JAKI PREZENTUJE Unhappy A to dlatego, że również jestem idealistą, jak i ona Smile Przez co nie podoba mi się przymusowa kuracja Pip, którą jej zrobiono[Ale tu już jest inny topik na to]. Powiem tylko, że podobało mi się to, że NIE MYŚLAŁA JEDYNIE O SWOIM ZDROWIU. Ale było dla niej coś większego, za co była gotowa je poświecić Smile

Z PH natomiast spodobała mi się Morning Glory, jej wierność rasie pegazów, mimo tego co jej się przytrafiło Unhappy Bo ja po takim doświadczeniu, bym się odwrócił plecami i niech ktosiu zdycha. Rampage jest straszną "Luzarą", a Blackjack i p21[tego ostatniego szczególnie] lubię za poczucie sprawiedliwości Smile

Rodem ze starej bajki na której się po części wychowałem "Paweł i Gaweł". Sprawiedliwość jest wtedy, gdy komuś oddasz to CO DOSTAŁEŚ. BUM!
Odpowiedz
#25
Powiem to tak z prawie całego przeczytanego kanonu podoba mi się postać Brimstona Blitza i Puppy.
Odpowiedz
#26
(03-12-2015, 17:13)duh7 napisał(a): Powiem to tak z prawie całego przeczytanego kanonu podoba mi się postać Brimstona Blitza i Puppy.

Cieszę się, ale czy byłabyś łaskawa, nie walić po oczach tęczą?*składa kopytka do prośby*
Odpowiedz
#27
(03-12-2015, 17:45)Night Shade napisał(a):
(03-12-2015, 17:13)duh7 napisał(a): Powiem to tak z prawie całego przeczytanego kanonu podoba mi się postać Brimstona Blitza i Puppy.

Cieszę się, ale czy byłabyś łaskawa, nie walić po oczach tęczą?*składa kopytka do prośby*

Never!
Odpowiedz
#28
W sumie po przeczytaniu 3 powieści Kanonu lubię 4 poatacie z FoE
Velvet Remedy (FoE)
[Obrazek: where_do_we_go_from_here__by_cloud_dash-dbn4bw2.jpg]
Rampage (FoE: PH)
[Obrazek: rampage_by_littlestarwanderer-db5mf9y.png]
Go Fish/Blackjack (FoE: PH)
[Obrazek: blackjack_by_littlestarwanderer-daxyaeg.png]
Puppysmiles (FoE: Pink Eyes)
[Obrazek: the_cutest_abomination_in_the_wastes_by_...bggxly.png]
[Obrazek: fo_e__ponies_of_harmony___honesty_by_zio...6o4k4j.png]
Odpowiedz
#29
moim ulubionym kucykiem z fallout equestria jest Homage ponieważ ma korzenie rodzinne od strony Vinyl Scratch a Falloucie Equestria Projekt Horyzonty moim ulubionym kucykiem jest Blackjack oczywiście dodam iż Fallout Equestria Pink Eyes to najbardziej wzruszający fanfik i pod koniec popłakałem się w tym opowiadaniu Puppysmiles to najlepszy mały niczego nie świadom kucyk lecz Puppysmiles to tak szczerze najwyjądkowszy kucyk na tej ziemi niegdyś będąca przedwojenną Equestrią
Odpowiedz




Użytkownicy przeglądający ten wątek: 1 gości